Bariyer sistemleri, her tip istenmeyen ve kontrolsüz girişlerin önüne geçmek ya da giriş ve çıkışların kontrol altında olması için en hızlı ve etkili çözümdür. Araç girişi istenmeyen alanlarda ve bu girişlerin kontrol altında tutulması için bariyer sistemleri  kullanarak bunu engellemek hem can hem de mal güvenliği adına son derece önemli bir konudur. Suikast, terör saldırıları riski bulunan alanlarda ve araç giriş çıkışlarının olması istenmeyen yerlerde azami güvenlik oluşturmak amacı ile üretimini yapmış olduğumuz yerden çıkan mantar bariyer sistemleri, suikast kapanları vb. güvenlik sistemlerimizin tüm ayrıntılı bilgi ve resimlerini ürünler grubumuzda inceleyebilir, ihtiyacınız olan bariyer sistemleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bariyer Çeşitleri

Kollu bariyer sistemleri

Görsel anlamda şık bir görüntüye sahip ve güçlü fonksiyonlara sahip kollu bariyer sistemlerimiz ile araç giriş ve çıkışlarını kontrol altına alıp bu noktalarda güvenliği en üst seviyede tutatabilirsiniz.

Mantar bariyer sistemleri

Mantar bariyer sistemleri, özel üretim bir bariyer olan suikast bariyeri can ve mal emniyeti göz önünde bulundurularak özel çelikler kullanılarak imal edilmektedir. Hidrolik çalışma sistemi sayesinde çalışma sürekliliği 100’dür ve en yoğun yerlerde dahi problemsiz bir çözümdür.

Otopark Bariyer Sistemleri 

Otopark Bariyer sistemleri, otopark alanlarınız için yüksek güvenlik ortamı ortamı oluştururak araç geçişlerinin kontrolünü sağlar